etykiety drukowane na rolce

Druk etykiet na papierach i foliach samoprzylepnych.

Etykiety drukowane na rolce, na produkty spożywcze.

Nasza oferta jest skierowana do producentów i dystrybutorów artykułów spożywczych, którzy oferują asortyment w niższych wolumenach, krótkich lub limitowanych seriach. Etykiety na miody z regionalnej pasieki, egzotyczne odmiany herbat, czy wyselekcjonowane gatunki kawy. Tak, druk etykiet samoprzylepnych na opakowania spożywcze realizujemy już od kilkuset sztuk! Etykiety drukowane na rolce bez dodatkowych kosztów startowych związanych produkcją, a przede wszystkim w ekspresowych terminach realizacji!

Etykiety w dowolnym kształcie bez dodatkowych kosztów wykrojnika.

etykiety i naklejki o specjalnym kształcie

Technologia, przy użyciu której realizujemy druk etykiet i naklejek pozwala nam na produkcję wg Twoich potrzeb, nawet w przypadku niskich nakładów. Wycinanie wg kształtu realizujemy cyfrowo, dlatego nie jesteś obciążony dodatkowym kosztem wykonania tradycyjnego wykrojnika. Wybierz etykiety kwadratowe, okrągłe lub etykiety o specjalnym kształcie!

Etykiety na soki, napoje, piwo kraftowe i wino rzemieślnicze.

Z pewnością wielu konsumentów docenia fakt, że rynek napojów i alkoholi wzbogaca się o kolejne ciekawe marki regionalne. Browary kraftowe oraz wytwórcy win rzemieślniczych, czy coraz bardziej popularnego cydru, to firmy do których kierujemy swoją ofertę. Nasze etykiety produktowe drukowane są na rolce, dzięki czemu umożliwiają szybką i precyzyjną aplikację. Możesz wybrać spośród wielu papierów ozdobnych, dzięki czemu Twoja marka zostanie lepiej zauważona. Etykiety na wino lub piwo mogą posiadać dowolny kształt wykrojnika bez dodatkowych kosztów. Płacisz tylko za druk i ilość jakiej potrzebujesz! Wolumen zamówień możesz dostosować do swoich bieżących potrzeb.

Druk etykiet samoprzylepnych na środki czystości, płyny do dezynfekcji i kosmetyki.

Labelsticker oferuje produkcję etykiet na rolce, również dla producentów chemii gospodarczej i przemysłowej. Środki czystości, płyny do mycia szyb, mydło w płynie. W przypadku tych artykułów etykiety drukowane na folii PP z dodatkową opcją zabezpieczenia laminatem – to najlepszy wybór. Druk etykiet wykonujemy w wysokiej rozdzielczości, co gwarantuje czytelność najmniejszej czcionki. To dość istotny element w przypadku etykiet wielojęzycznych. W naszej drukarni możesz zamówić nawet minimalną ilość etykiet samoprzylepnych. To pozwala na oszczędność, bo nie jesteś zmuszony do utylizacji nieaktualnych etykiet, a także masz możliwość dynamicznej aktualizacji treści i projektu bez ponoszenia dodatkowych kosztów w przypadku nowych wymagań w tym zakresie.

Etykiety techniczne, magazynowe i personalizowane.

Niektóre etykiety na opakowania i pojemniki mogą wymagać wyższej trwałości lub znacznie silniejszego kleju. W naszej ofercie znajdziesz również druk etykiet personalizowanych na rolce ze zmiennymi danymi lub numerowane. Jeśli Twoje potrzeby związane z drukiem etykiet wymagają spełnienia specjalnych norm, to skontaktuj się z nami, aby ustalić co możemy dla Ciebie wyprodukować. Etykiety drukowane na rolce to możliwość szybkiej aplikacji na opakowaniu manualnie lub automatycznie.