etykiety kraftowe eco eko kraft

Brązowe etykiety na ekologicznym prążkowanym papierze.

Etykiety kraftowe to naturalny, niebielony i niepowlekany papier samoprzylepny.

Etykiety kraftowe drukujemy na materiale o zrównoważonym wpływie na środowisko. Brązowy papier kraft nie zawiera wybielaczy optycznych i jest produkowany z materiałów poddanych recyclingowi. Jeśli szukasz naklejek w stylu eco-friendly to brązowe etykiety samoprzylepne spełnią Twoje oczekiwania.

Etykieta zachęca do kupna ciekawą formą i projektem oraz dostarcza niezbędnych informacji na temat produktu. Nasze etykiety kraftowe znajdą zastosowanie w przemyśle spożywczym, opakowaniowym oraz w promocji i reklamie. Papier samoprzylepny eko kraft posiada „naturalny” wizerunek. Ekologiczne papierowe etykiety na rolce w stylu „vintage” to dodatkowy atut, który pozwoli wyróżnić Twój produkt na półce!

Samoprzylepny papier kraftowy do etykietowania towarów wysokiej jakości i premium.

Etykiety kraftowe posiadają bardzo silny klej permanentny na bazie kauczuku, który jest dedykowany dla przemysłu winiarskiego i żywności specjalistycznej. Klej charakteryzuje się doskonałą przylepnością i przyczepnością na szerokiej gamie różnorodnych podłoży szklanych i plastikowych w tym apolarnych i lekko szorstkich. Etykiety eco kraft z klejem o wysokiej przyczepności i przyleganiu do trudnych powierzchni gwarantują dobrą wydajność w niższych temperaturach oraz dają doskonałe wyniki tzw. “testu z kubełkiem lodu”.

Etykiety eko kraft drukowane na rolce do wielu zastosowań.

Nasze etykiety samoprzylepne eko kraft posiadają super mocny klej i możesz je aplikować na wiele typów podłoży. Brązowa, naturalna struktura papieru kraftowego wyróżni Twoje etykiety na piwa i wina rzemieślnicze, miody oraz przetwory owocowe. Chcesz oznaczyć swoje produkty jako wytworzone z żywności organicznej, wegetariańskiej, wegańskiej, produkowane wg tradycyjnych receptur lub po prostu przyjazne środowisku? Etykiety eko kraft będą doskonałym rozwiązaniem dla Twojego biznesu.

Ekologiczne etykiety kraftowe sprawdzą się w przypadku aplikacji na opakowania plastikowe, szkło, metal, powierzchnie lakierowane oraz karton i papier. Jeśli szukasz niestandardowej etykiety, to wybierz samoprzylepny papier kraftowy.

Zamówienia na etykiety kraftowe drukujemy już od kilkuset sztuk.

Etykiety eko kraft drukowane są cyfrowo, dzięki czemu możesz zamówić wiele wzorów z krótkim terminem realizacji. Wybierz dowolny rozmiar oraz niestandardowe kształty. Kraftowe etykiety samoprzylepne na rolce wycinamy cyfrowo więc nie zostaniesz obarczony kosztem wykonania wykrojnika. Taka elastyczność pozwala nam realizować etykiety w wielu wzorach i nawet niewielkich nakładach bez dodatkowych kosztów startowych.

Samoprzylepne etykiety eco kraft wyróżniają się:

  • Najwyższej jakości druk etykiet w rozdzielczości 1200 dpi zapewniającej precyzję detali.
  • Wycinanie realizujemy cyfrowo, a to oznacza brak dodatkowego kosztu wykonania wykrojnika.
  • Naturalny brązowy papier kraftowy z recyclingu bez wybielaczy optycznych jest przyjazny środowisku.
  • Samoprzylepne etykiety kraft mogą być stosowane do pośredniego kontaktu z żywnością.
  • Etykiety na rolce są gotowe do szybkiej i precyzyjnej aplikacji, zarówno automatycznej, jak i manualnej.
  • Etykiety kraftowe posiadają super mocny klej.

Jeśli interesują cię również inne materiały samoprzylepne o zrównoważonym wpływie na środowisko, to sprawdź także folie wielkoformatowe pvc-free.