etykiety standardowe okrągłe drukowane na rolce

Najpopularniejsze etykiety samoprzylepne o szerokim zastosowaniu.

Druk standardowych etykiet papierowych lub na folii polipropylenowej.

Standardowe etykiety samoprzylepne posiadają trwały klej akrylowy o wysokiej przyczepności początkowej i dobrej wydajności w niskich temperaturach na różnego rodzaju podłożach. Są przewidziane do aplikacji na opakowania plastikowe, szkło, metal, powierzchnie lakierowane oraz karton i papier. Sprawdzą się w przypadku większości popularnych zastosowań.

Etykiety samoprzylepne na produkty promocyjne i spożywcze.

Etykieta jest ważnym elementem każdego sprzedawanego towaru. Dostarcza niezbędnych informacji na temat produktu oraz zachęca do kupna ciekawą formą i projektem. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nie idziemy na kompromisy. Dzięki naszemu profesjonalnemu systemowi druku dostarczamy etykiety o najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach i ekspresowych terminach realizacji.

Nasze etykiety standardowe są dedykowane dla niskich i średnich nakładów. Możesz złożyć zamówienie już na kilkaset sztuk bez angażowania dodatkowych środków w przygotowanie wykrojnika. Popularne i przystępne cenowo etykiety produktowe są dostępne z opcją wykończenia laminatem błyszczącym lub matowym.

Realizujemy zamówienia dedykowane dla wielu branż:

  • Branża spożywcza – druk etykiet dla lokalnych produktów,
  • Napoje, soki, piwo kraftowe i wino rzemieślnicze – niepowtarzalne etykiety na butelki z napojami lub alkoholami,
  • Etykiety na pudełka, banderolki – druk w rozdzielczości 1200 dpi gwarantuje czytelność najmniejszej czcionki
  • Produkty marki własnej – druk niskich nakładów etykiet dla lokalnych producentów, 
  • Importerzy produktów – druk etykiet w wielu wersjach językowych,
  • Branża przemysłowa – etykiety GHS, do identyfikacji marki, 
  • Logistyka – etykiety techniczne, magazynowe, personalizowane i numerowane.

Druk uniwersalnych etykiet samoprzylepnych o standardowym lub specjalnym kształcie.

etykiety i naklejki o specjalnym kształcie
Najwyższej jakości druk etykiet o głębokich, nasyconych kolorach w wysokiej rozdzielczości 1200 dpi zapewniającej precyzję detali. Wycinanie realizujemy cyfrowo, dzięki czemu eliminujemy dodatkowy koszt wykonania tradycyjnego wykrojnika. Nasze etykiety mogą być stosowane do pośredniego kontaktu z żywnością. Etykiety na rolce są gotowe do szybkiej i precyzyjnej aplikacji manualnej lub automatycznej. Dwa najpopularniejsze materiały, na których drukujemy to: papier samoprzylepny półbłysk oraz folia samoprzylepna PP.

Jeśli szukasz materiałów samoprzylepnych o specjalnym kształcie przewidzianych do długotrwałej eksploatacji na zewnątrz to sprawdź nasze folie wielkoformatowe.

Druk zmiennych danych na etykietach personalizowanych.

Niektóre etykiety na opakowania i pojemniki mogą wymagać druku zróżnicowanego pod względem ilości projektów. W naszej ofercie znajdziesz również druk etykiet personalizowanych na rolce ze zmiennymi danymi lub numerowane. Jeśli Twoje potrzeby związane z drukiem etykiet wymagają spełnienia specjalnych norm, to skontaktuj się z nami, aby ustalić co możemy dla Ciebie wyprodukować. Etykiety standardowe drukowane na rolce to szybka i tania aplikacja na opakowaniu wg Twoich potrzeb.